Aktualności

Trzymajcie za nas kciuki!

Bardzo leży nam na sercu stały rozwój naszych podopiecznych we wszystkich dziedzinach naszej działalności…od muzyki do poradni chrześcijańskiej. W naszych głowach codziennie rodzi się mnóstwo nowych pomysłów. Niestety częstym problemem z ich realizacją są finanse. Dlatego też złożyliśmy kilka projektów o dofinansowanie do różnych organizacji państwowych i samorządowych. Czekamy na ich rozstrzygnięcie, a Was prosimy o modlitwę i dużo pozytywnych myśli. Wierzymy, że już niedługo zasypiemy Was nowymi propozycjami.

Wakacyjne śpiewanie z Sienna Gospel Young

Jesteśmy bardzo dumni z naszych siennowych dzieciaków. Już czwarty rok z rzędu chór Sienna Gospel Young gościł w Tatrach na wakacyjnych warsztatach wokalnych. Przez 9 sierpniowych dni miejscowość Małe Ciche nie była już taka cicha 😀 Dzieciaki pracowały bardzo pilnie. Nie dość, że nagrały drugą autorską płytę, to przygotowały piękny koncert finałowy, który zgromadził olbrzymią widownię w miejscowym kościele u Ojców Dominikanów. Zobaczcie krótką relację filmową.

Noc świątyń

Z inicjatywą Nocy Świątyń jesteśmy od samego początku. W czasie tych wieczorów staramy się przygotować jak najciekawszy program artystyczny i informacyjny. W tym roku nie zabraknie wyczekiwanego koncertu Sienna Gospel Choir, prezentacji o zasadach wiary kościoła zielonoświątkowego i zwiedzania naszego budynku w którym kryje się m.in. studio nagrań, kawiarnia i Szkoła Gospel!

Zapraszamy 21 września od godz. 18:00. Warto spędzić ten wieczór razem z nami.
nocswiatyn.pl

Wesprzyj nas

„Dawanie przynosi więcej radości niż branie”

Dz. Ap.20:35