Wesprzyj nas!

Wesprzyj nas

Jeśli chcesz, aby Twoja darowizna została przeznaczona na konkretny projekt, dopisz w tytule przelewu jej nazwę, np. Darowizna na cele statutowe Fundacji Sienna – chór Sienna Gospel Young.

Część dochodu z każdej konsultacji, warsztatu, szkolenia, zajęć indywidualnych i grupowych zasila działania Fundacji Sienna

NR KONTA
(BNP Paribas)

Ogromna wartością naszego Zespołu są wolontariusze. W ramach współpracy oferujemy udział w ciekawych projektach, nowe wyzwania, warsztaty i szkolenia oraz nieustającą wdzięczność płynąca od nas i osób, na rzecz których działamy!

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o naszych aktualnych projektach i planach napisz na:
kontakt@fundacjasienna.pl

Zawsze możesz nam pomóc w prowadzeniu komunikacji, działaniach w social mediach, grafice, opracowywaniu kontentu merytorycznego do prowadzonych lub planowanych projektów.
Zapraszamy do współpracy specjalistów i pasjonatów, którzy mogą poprowadzić ciekawe warsztaty, spotkania i konsultacje.

A może masz pomysł na działanie, które potrzebuje wsparcia i to my możemy wesprzeć Twój projekt?
Zapraszamy do kontaktu!