Aktualności

Kiermasz Świąteczny – Święta na Siennej

Zapraszamy ciepło i pachnąco (piernikiem oczywiście :D) na Kiermasz Świąteczny w ramach Świąt na Siennej! Już 13 i 14 grudnia odwiedź nasz zimowy ogród, w którym na ciebie i twoich bliskich, czekać będą:
– bożonarodzeniowa kuchnia na słodko i słono
– gorąca herbata korzenna (i pierniczek w prezencie!)
– kiermasz rękodzieła (m.in. biżuteria artystyczna, ozdoby świąteczne, domowe przetwory, ekologiczne kosmetyki, itp.)
– warsztaty dla dzieci i dorosłych (obowiązują wejściówki)

Sprawdź szczegóły na
https://www.facebook.com/events/2456085661305872/

 

Koncerty Świąteczne
Sienna Gospel Choir i Sienna Gospel Young

Wielki Koncert Świąteczny Sienna Gospel Choir to już warszawska Bożonarodzeniowa tradycja! O czym marzymy przed świętami (poza świętym spokojem, oczywiście ;))? Może o nastroju oczekiwania i radości, przypomnienia, co niesie ze sobą ten wyjątkowy czas? Z takim przesłaniem śpiewa właśnie Sienna Gospel Choir i Sienna Gospel Young. Piękne teksty opowiadające historię Bożego Narodzenia, kolędy w zaskakujących aranżacjach, ujmująca harmonia głosów, które poruszą wasze serca i pełna niesamowitej energii muzyka – to możemy wam zagwarantować! Zapraszamy 13 i 14 grudnia o godz. 19:00 na Sienną 68/70.

Sprawdź szczegóły na
https://www.facebook.com/events/708656262954143/
Bilety dostępne na http://sklepik.sienna.waw.pl/

 

Zakupy z Fanimani

Od dziś możesz nas wesprzeć robiąc zakupy on-line! Wystarczy, że skorzystasz z aplikacji Fanimani i wpiszesz Fundację Sienna, jako beneficjenta swojego wsparcia!

Zainstaluj przypominajkę i gotowe!

https://fanimani.pl/

Koniecznie również zaproś znajomych do pomagania na https://fanimani.pl/moje-wsparcie/

Robiąc zakupy w dowolnym z  1072 sklepów, bezpłatnie pomagasz!

https://fanimani.pl/sklepy/

Trzymajcie za nas kciuki!

Bardzo leży nam na sercu stały rozwój naszych podopiecznych we wszystkich dziedzinach naszej działalności…od muzyki do poradni chrześcijańskiej. W naszych głowach codziennie rodzi się mnóstwo nowych pomysłów. Niestety częstym problemem z ich realizacją są finanse. Dlatego też złożyliśmy kilka projektów o dofinansowanie do różnych organizacji państwowych i samorządowych. Czekamy na ich rozstrzygnięcie, a Was prosimy o modlitwę i dużo pozytywnych myśli. Wierzymy, że już niedługo zasypiemy Was nowymi propozycjami.

Wakacyjne śpiewanie z Sienna Gospel Young

Jesteśmy bardzo dumni z naszych siennowych dzieciaków. Już czwarty rok z rzędu chór Sienna Gospel Young gościł w Tatrach na wakacyjnych warsztatach wokalnych. Przez 9 sierpniowych dni miejscowość Małe Ciche nie była już taka cicha 😀 Dzieciaki pracowały bardzo pilnie. Nie dość, że nagrały drugą autorską płytę, to przygotowały piękny koncert finałowy, który zgromadził olbrzymią widownię w miejscowym kościele u Ojców Dominikanów. Zobaczcie krótką relację filmową.

Wesprzyj nas

„Dawanie przynosi więcej radości niż branie”

Dz. Ap.20:35